•   +48 500 148 064
  •   info@abraxokna.pl
Logo ABRAX-BIS

Na początku było okno...

ABRAX-BIS - 30 lat doświadczenia w produkcji i montażu

ABRAX-BIS to firma z wieloletnią tradycją produkowania okien i drzwi. Naszą misją, którą realizujemy już od 30 lat, jest zapewnianie komfortu i satysfakcji najbardziej wymagającym klientom, poprzez dostarczanie do ich domów solidnego wyposażenia. Dużą wagę przykładamy również do tego, by działać w zgodzie ze środowiskiem, dlatego korzystamy z technologii greenline i współpracujemy z Profine.

Od 1992 roku zrealizowaliśmy setki udanych projektów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaufali nam deweloperzy, inwestorzy oraz właściciele domów i mieszkań, którzy korzystają z naszych rozwiązań do dziś. W szczególności doceniły nas firmy z Niemiec. Które ze względu na naszą precyzję i zaangażowanie współpracują z nami już od wielu lat.

ABRAX-BIS – nasze cele

Jedną z głównych wartości, jakimi kierujemy się przy produkcji, ale i obsłudze klientów to wysoka jakość oferowanych usług. Stale się rozwijamy, aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych partnerów i klientów. Niemal, już od początku działalności ABRAX-BIS, zaufali nam krajowi i europejscy deweloperzy oraz firmy budowlane, z którymi zrealizowaliśmy inwestycje mieszkalne i przemysłowe.

Nasi klienci to także rodziny, którym mogliśmy zaoferować swoje produkty. Dążymy również, do stałego rozwoju, obserwujemy dzisiejsze tredny i potrzeby, stale dostosowując do nich nasz asortyment. W 2022 roku firma obchodzi 30 lat działalności.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy posiadają wieloletne doświadczenie, pasję i zaangażowanie w rozwój firmy. Na dodatek, nie boimy się podejmować wyzwań, czy wprowadzać zmian, które są naszą mobilizacją do jeszcze efektywniejszych działań.

Doświadczenie

Profesjonalna obsługa

Wiemy, że zaufanie jakim obdarzają nas klienci, którzy decydują się na współpracę z nami jest dla nas dużym zobowiązaniem. Z tego względu, na każdym etapie inwestycji konsekwentnie wspieramy ich naszym doświadczeniem i wiedzą.

Przede wszystkim, w naszej pracy nie boimy się wyzwań. Sprawia to, że systematycznie wdrażamy w nasz proces produkcji nowoczesne technologie.

Innowacyjność

Wysoka jakość

Przez blisko 30 lat pracowaliśmy na wysoką jakość produkowanych przez nas okien i drzwi oraz świadczonych usług. Podsumowując, priorytetem jest dla nas zadowolony klient.

Najważniejsze wydarzenia w historii firmy