•   +48 500 148 064
  •   info@abraxokna.pl
Logo ABRAX-BIS
  • ABRAX-BIS    
  • Realizacje

Realizacje

Zobacz galerię naszych realizacji.

Mieszkania na Jaworskiej we Wrocławiu - B Urban

We Wrocławiu na ul. Jaworskiej 4 powstał budynek wielorodzinny z ponad 400 mieszkaniami. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Atlas Ward Polska.

Budynek wielorodzinny Lilia na Nowych Żernikach

Na wrocławskich Nowych Żernikach powstał budynek mieszkalny Lilia dewelopera Budotex. W inwestycji powstało 20 mieszkań z górnymi dwupoziomowymi apartamentami. Na parterze znajdują się trzy lokale usługowe.

Konstrukcje PCW

Od 30 lat zajmujemy się produkcją okien PCW. Pracujemy na systemach Kömmerling oraz Decco, które mają bardzo dobre współczynniki. Klienci współpracując z nami mogą liczyć na kompleksową obsługę od przygotowania oferty, pomiarów, produkcji okien po wykonanie montażu. Oferujemy także usługę serwisu.

Konstrukcje aluminiowe

Produkujemy także konstrukcje aluminiowe do domów jednorodzinnych. Klienci współpracując z nami mogą liczyć na kompleksową obsługę od przygotowania oferty, pomiarów, produkcji okien po wykonanie montażu. Produkujemy aluminiowe HST, okna, drzwi, czy ogrody zimowe.

Biblioteka Publiczna TAMA

Wśród naszych realizacji są nie tylko budynki mieszkalne. W Brzegu Dolnym mieliśmy możliwość wyprodukować ślusarkę aluminiową wykorzystując systemy Yawal do biblioteki miejskiej.

Osiedle Punkt Piękna

Punkt Piękna to nowoczesne, duże osiedle we Wrocławiu na ul. Grabiszyńskiej, które posiada ponad 600 mieszkań.

Osiedle Kwadrat

Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków we Wrocławiu znajduje się na ul. Grabiszyńskiej i Inżynierskiej. Dzięki swojej oryginalnej elewacji często kojarzona jest z szachownicą.

Osiedle Nowa Inspiracja

Na wrocławskich Nowych Żernikach w zachodniej części miasta powstało nowoczesne osiedle Nowa Inspiracja. Deweloperem jest firma BlockPol.

Osiedle Innova

Osiedle Innova na ul. Jesionowej we Wrocławiu, to jedna z bardziej spektakularnych inwestycji, przy której mieliśmy okazję pracować.