•   +48 500 148 064
  •   info@abraxokna.pl
Logo ABRAX-BIS
  • ABRAX-BIS    
  • wpis    
  • Osiedle Nowa Inspiracja zostało nominowane do konkursu Inwestycja Roku 2020

Osiedle Nowa Inspiracja zostało nominowane do konkursu Inwestycja Roku 2020

W kategorii obiektów mieszkalnych wśród uczestników jest inwestycja firmy Blockpol-Developer, która zgłosiła „Zespół budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi wraz z zagospodarowaniem terenu na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu”. My mogliśmy wyprodukować do tej inwestycji stolarkę okienną i drzwiową w PCW oraz aluminium. Cieszymy się z tej nominacji dla dewelopera.

Inspiracją dla projektu osiedla była wystawa WUWA z 1929 roku, a dziś można zobaczyć gotowy kompleks budynków, które mają od 4 do 7 pięter. Obszerne loggie, przeszklenia i balkony to niewątpliwie znak rozpoznawczy osiedla. Charakteru monochromatycznym budynkom nadają szare i beżowe elementy oraz drewniane akcenty m.in. na balkonach. 

Kompleksowo zaopatrzyliśmy inwestycję w stolarkę okienną i drzwiową, wykorzystując m.in. ekonomiczny system z dobrą wentylacją, designem oraz funkcjonalnością - Koemmerling 70. Dużą zaletą tego systemu jest wysoka izolacyjność akustyczna, optymalne zabezpieczenie przed włamaniami oraz szerokie możliwości uszlachetnienia powierzchni zewnętrznej profili. Z zewnątrz stolarka ma antracytowy kolor okleiny. Do tej inwestycji zastosowaliśmy okucia obwiedniowe Siegenia Aubi Titan zabezpieczone nierdzewną powłoką. Na osiedlu znajdują się także lokale usługowe, do których dostarczyliśmy aluminiowe witryny i drzwi na systemach firmy Yawal. Łącznie fasada z aluminium ma blisko 300 m2.


FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

SPIS TREŚCI