•   +48 500 148 064
  •   info@abraxokna.pl
Logo ABRAX-BIS
  • ABRAX-BIS    
  • Bramy i Drzwi do Garażu

Bramy i Drzwi do Garażu

Trwałe i bezpieczne.

Drzwi do garażu - Komfort i Bezpieczeństwo Twojego pojazdu

Drzwi do garażu to zabezpieczenie budynku przed nieproszonymi gośćmi. Dzięki nim mamy szybki dostęp do samochodu natomiast równie łatwo możemy go odgrodzić od innych. Drzwi do garażu to gwarancja bezpieczeństwa dla siebie i osób, które dzielą z wami dom oraz samochód. Sprawdź bogaty wybór bram garażowych.

Drzwi do garażu - Najlepsze bramy garażowe

Bramy garażowe są bez wątpienia must havem, który musi znaleźć się, jako zamknięcie naszego garażu. Chroni bowiem jego wnętrze przed czynnikami zewnętrznymi i zapewnia nam dodatkowe wejście do domu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które niezaprzeczalnie cechuje oczywiście funkcjonalność.

W ramach naszej oferty jesteście w stanie odnaleźć wymarzoną bramę garażową, jak i drzwi wejściowe, do których oferty serdecznie zapraszamy. To właśnie te dwie pary solidnych drzwi, zapewniają nam komfort we własnym domu. Jest to nasze zabezpieczenie przed włamywaczami i złodziejami.

Produkty, takie jak bramy garażowe muszą być solidne, gdyż w przeciwnym razie na nic się zdadzą. Ich skrzydła powinny być nie do ruszenia, chyba że będą miały się rozsunąć na nasz znak. Salon sprzedaży drzwi garażowych ABRAX-BIS przedstawia szeroki wybór bram garażowych. Wybierz typ, styl i kolor.

Drzwi boczne do garażu

Garaż może mieć całą masę rozmaitych wejść do swojego wnętrza. Przestrzeń powinna być jednak dobrze zagospodarowana, abyśmy mieli pewność, że nikt nie będzie miał szansy się do niego wedrzeć. Jeśli sądzisz, że znajdziesz idealne drzwi boczne do garażu, to może ci się to udać w naszym asortymencie.

Jeśli potrzebujesz drzwi na wymiar o odpowiedniej grubości, to świetnie trafiłeś. W naszej firmie znajdziesz drzwi boczne do garażu w bezkonkurencyjnych cenach i świetnej jakości. Pozwalają one wyjście na zewnątrz lub do wnętrza domu bezpośrednio poprzez drzwi umieszczone na bocznej jego części.

Drzwi boczne przy temacie bramy garażowej są bardzo pomocnym rozwiązaniem. Nie ma bowiem konieczności otwierania całej bramy, a wystarczy wyjść poprzez garażowe drzwi boczne. Są one wykonane z niemałą uwagą i troską o najmniejsze szczegóły. Cena również nie ma sobie równych. Ich kolor możecie wybrać sami.

Ocieplane drzwi garażowe

Ocieplane drzwi do garażu są kolejnym wariantem, na który warto się zdecydować w kwestii montażu bramy garażowej. Drzwi boczne mogą mieć opcje ocieplania, jednak nie jest to reguła i warto o tym pamiętać. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z tak ciekawym tematem, jakim są ocieplane drzwi garażowe. W ich przypadku kolor nie gra roli.

Pozwalają one bowiem na zatrzymanie uciekającego ciepła wewnątrz budynku. Dzięki temu, jeśli garaż jest połączony z domem, to jest to raczej coś koniecznego. Drzwi garażowe boczne i ocieplane niekoniecznie sprawdzą się zatem, jeśli chodzi o garaże pojedyncze i wolnostojące.

Otóż takich budynków się zwyczajnie nie ociepla. Nie ma to sensu, choć oczywiście niektórzy się na to decydują. Mimo wszystko brama garażowa, jak i drzwi boczne powinny zatrzymywać ciepłe powietrze wewnątrz naszego garażu. Takie produkty powinny mieć ową funkcję, a do tego potrzebna jest funkcjonalność i szczelność.

Rodzaje bram garażowych

Jeśli chodzi o bramy garażowe, to warto nakreślić nasz asortyment, w którym się one wyróżniają. Spośród oferowanych przez nas rodzajów bram garażowych, wyróżniamy trzy, które znajdziesz w naszej ofercie bez problemu i są to:

Bramy uchylne

Bramy uchylne są popularnym rodzajem drzwi garażowych. Ich dolna część uchyla się na zewnątrz, a to oznacza, że będzie potrzebne miejsce przed garażem. Sprawdzą się one doskonale w przypadku średnich i dużych aut. Dąb może być ich głównym materiałem, a kolor jest do wyboru.

Bramy segmentowe 

Bramy segmentowe będą dobrym rozwiązaniem, jeśli wasz garaż wychodzi bezpośrednio na ulicę. Dlaczego? Otóż w trakcie otwierania, taki produkt, nie zajmuje miejsca przed garażem. Z tego powodu bramy segmentowe często są wybierane przez właścicieli małych samochodów. Jaki ich kolor wybierzecie?

Ostatnim rodzajem są oczywiście bramy roletowe, które — jak nazwa wskazuje — przypominają nieco rolety okienne. Są sprzedawane razem z napędem elektrycznym. Ich obsługa jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią nawet dziecko. Umożliwia łatwe zamykanie i otwieranie. Niektóre wysyłają nawet powiadomienia i posiadają samozamykacz.

Bramy do garażu uchylne

Warto jednak omówić nieco kwestię każdego poszczególnego rodzaju. Nasza oferta zawiera dostępne trzy rodzaje bram garażowych. Drzwi garażowe boczne również są w naszym asortymencie. Skupmy się jednak na cechach, jakimi cechuje się brama garażowa typu uchylnego.

Niesamowita wygoda użytkowania to jedna z kwestii, którymi się charakteryzuje, a wraz z nią jest też bardzo prosta konstrukcja. Produkty takie jak drzwi uchylne cechuje dosyć niski koszt na tle swoich konkurencyjnych modeli, które są również wyróżnione w naszej ofercie,

Montaż w tym wypadku również jest dosyć prosty i nie wymaga od nas zbyt wiele. Dostępne produkty cechuje estetyczny wygląd i nowoczesność. Warto wspomnieć, że praktycznie wszystkie modele mają możliwość dopasowania poprzez wymarzony kolor, design, czy też konkretny wzór.

Bramy roletowe

Chcąc zrealizować projekt, który skupi się na łatwości w otwieraniu i zamykaniu. Otóż bramy roletowe są niczym rolety na okna, co wpływa na ich łatwość w użyciu. Mamy do nich łatwy dostęp poprzez napęd elektryczny. Te konkretne drzwi garażowe nie powodują strat cieplnych, co również jest sporą zaletą.

Oczywiście, to nie wszystko. Ten typ rozwiązań zapewnia nam również ogromną oszczędność miejsca, dzięki której możemy zagospodarować niewykorzystaną przestrzeń. Funkcjonalność jest kolejnym wartym wspomnienia aspektem, zwłaszcza przy automatycznej bramie garażowej.

Warto również mieć na uwadze fakt, jakim jest możliwość zmienienia stylu całej przestrzeni w razie potrzeby. Wszystko za sprawą tego, że możecie zmienić kolor bramy i drzwi, gdyż na rynku jest ich naprawdę spory wybór. Dzięki temu jesteście w stanie zachować wasz garaż w określonej przez was samych kolorystyce.

Bramy segmentowe

Bramy garażowe segmentowe, to ostatnie pary drzwi garażowych, jakie możemy wam zaoferować. Tak, jak ich poprzednicy mają one naprawdę wiele pozytywnych cech, o których nie można nie wspomnieć. Podczas zarówno otwierania, jak i zamykania garażu, brama nie wysuwa się przed jego lico.

To oczywiście nie koniec opisu naszych drzwi garażowych. Otóż niemal każda brama tego typu ma możliwość otwierania samodzielnego. Jest to bardzo przydatna opcja, zwłaszcza gdy otrzymamy wiadomości o awarii prądu. Jest to opcja na rynku, której łatwo wykonać montaż z pomocą prostych narzędzi.

Kolor i wzór mogą zostać wybrane poprzez dostęp do naszej szerokiej oferty. Ze względu omawiania charakterystyki warto wspomnieć, że dzięki posiadanym prowadnicom świetnie wspomoże ochronę przed włamaniem (mocniejsze ryglowanie). Jest okazem szczelności i posiada wysoką odporność na próby jej wyważenia.

Skrzydła i drzwi mogą być otwierane od góry, od dołu, jak również od boku.

Jakie drzwi garażowe wybrać?

Z pewnością zastanawia was, jakie kategorie drzwi będą najlepsze do waszego domu i garażu? Podczas gdy wybieramy choćby produkty, takie jak drzwi wejściowe i drzwi zewnętrzne do mieszkania, bardzo głęboko się zastanawiamy. Mają one przecież zapewniać bezpieczeństwo nam i naszym bliskim.

W przypadku drzwi garażowych sprawa wygląda dosyć podobnie. W tym wypadku trzeba zwrócić uwagę na lokalizację, pożądane działanie, uchwyty, czy skrzydła. Tylko po dogłębnej analizie znajdziemy najtrafniejsze rozwiązanie dla siebie. Jest to jednak bardzo indywidualna kwestia.

Dużo zależy od tego, ile zamierzacie wydać, ale również, na jakim napędzie wam zależy. Wolicie sami otwierać bramę, czy przy pomocy pilota? Pamiętajcie, że takie pytania są kluczowe przy wyborze najbardziej odpowiednich dla was drzwi. Zadajcie je sobie i sami podejmijcie decyzję.

Ile kosztują drzwi garażowe?

Pułap cenowy drzwi garażowych, jak i w przypadku bramy garażowej ma dosyć spory pułap. Tego typu produkty mogą być bowiem bardzo ubogie lub ogromnie bogato wyposażone. Warto mieć na uwadze ich wypełnienie, poziom grubości, profile u to z czego są wykonane.

Niekiedy również i kolor może być wyceniany wyżej lub niżej. Dobre drzwi pasują do każdej przestrzeni i są wykonane z najlepszych materiałów. Sprawdź i przekonaj się sam. Dąb, czy wyrób ze stali, to zaledwie początek opcji. Koszty zatem wahają się od 600 zł do nawet 10 000 zł.

Napędy do bramy garażowej

Nieważne, czy drzwi wykonuje się ze stali, paneli, czy może owe produkty zostały potraktowane wypełnieniem przez dąb. Niezależnie również od ich grubości, czy tego, jaki mają kolor, bramy garażowe posiadają rozmaite napędy. Ich rodzaje są ogromnie ważne podczas wyboru. Sprawdź!

Istnieją przede wszystkim:

Dobiera się je podczas analizowania parametrów bramy i garażu. Sprawdź sam i omów swoją decyzję ze specjalistą. Wiadomo jednak, że każda taka opcja może być dla was wygodna lub nie. Jeśli więc macie wątpliwości co do tego, jakie napędy do bramy garażowej wybrać, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się naszą fachową wiedzą w tym zakresie.

Specjalistyczna wiedza w naszych rękach

Jak wiadomo, brama garażowa to niełatwy orzech do zgryzienia, gdyż ciężko jest dobrać tę idealną, jeśli nie mamy do tego odpowiedniej wiedzy. Czym zatem kierować się podczas wyboru takiego asortymentu? Oczywiście zdaniem specjalistów, którzy znają się na swojej pracy. Mowa rzecz jasna o naszym teamie pracowników z firmy ABRAX-BIS. Każdego z was potraktujemy oczywiście bardzo indywidualnie.

Pragniemy wspomnieć, że zawsze na samym początku rozmowy staramy się zrobić mały wywiad odnośnie do tego, czego właściwie klient od nas oczekuje. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio doradzić w kwestii tego, jakie rodzaje bram garażowych będą najtrafniejsze do jego garażu. Oczywiście, to nie koniec naszej pracy, gdyż sam model bramy garażowej to dopiero połowa sukcesu.

Kwestią, która jest równie ważna, jest wygląd bramy, ale i jej kolorystyka oraz wzornictwo. Ważne, by były one dopasowane do stylistyki domu, dlatego też na to zwracamy uwagę podczas dobierania odpowiedniego asortymentu. Nie zapominajmy również o dobraniu odpowiedniego napędu do bramy, który zadowoliłby i zaspokoił potrzeby naszego konsumenta. 

Bramy – rodzaje

Bramy uchylne

Jest to dosyć popularny rodzaj bramy garażowej. Jej dolna część uchyla się na zewnątrz, a to oznacza, że będzie potrzebne miejsce przed garażem. Bramy uchylne sprawdzą się doskonale w przypadku średnich i dużych aut.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe będą dobrym rozwiązaniem, jeśli Twój garaż wychodzi bezpośrednio na ulicę. Dlaczego? Otóż w trakcie otwierania, taka brama garażowa, nie zajmuje miejsca przed garażem. Z tego powodu bramy segmentowe często są wybierane przez właścicieli małych samochodów.

Bramy roletowe

Bramy roletowe — jak nazwa wskazuje — przypominają trochę żaluzje okienne. Są sprzedawane razem z napędem elektrycznym. Ich obsługa jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią nawet dziecko.